Tenis
Zimski sportovi
Slalom
[VIDEO] Vidović: Za još bolji rezultat trebat će se poklopiti neke stvari
HRT "Za mene je super što sam ušao u drugu vožnju. To je već uspjeh", rekao je Matej Vidović koji je zauzeo 20. mjesto u... 17 sat
[VIDEO] Kristoffersenu slalom, Vidoviću rezultat sezone
HRT Norvežanin Henrik Kristoffersen pobijedio je na slalomu Svjetskog kupa u Kitzbühelu. 17 sat
Kitzbuehel: Kristoffersenu slalom
24sata.info Norvežanin Henrik Kristoffersen pobijedio je na slalomu Svjetskog kupa u austrijskom Kitzbuehelu. 18 sat
Vodi Kristoffersen ispred Matta, Vidović u drugoj vožnji
HRT Nakon uzbuđenja u spustu, u Kitzbühelu je danas na rasporedu slalom skijaša. 20 sat
Vodi Kristoffersen ispred Matta, Vidović zasad 26.
[PRIJENOS] Vidović i Elias Kolega u slalomu u Kitzbühelu
"Fis kup Majneks 2018": Pobednici slaloma Emir Lokmić i Elvedina Muzaferija
Blic Pobednik slaloma koji je danas održan u okviru Drugog "Fis kupa Majneks 2018" na stazama Ski-centra "Ravna planina" u ženskoj konkurenciji je Elvedina Muzaferija, dok je... 3 dan
Dino Sokolović drugi u poretku slalomaša u Svjetskom kupu
HRT Hrvatski paraolimpijac Dino Sokolović osvojio je drugo mjesto u poretku sjedećih slalomaša u Svjetskom kupu za osobe s invaliditetom. 4 dan
Hiršer pobijedio i u Vengenu
RTCG Austrijski skijaš Marsel Hiršer pobijedio je danas u slalomu, u trci Svjetskog kupa održanoj u švajcarskom Vengenu. 1 sed
nova slalomska pobjeda marcela hirschera Nova slalomska pobjeda Marcela Hirschera
HABER.BA Austrijanac Marcel Hirscher pobjednik je slalomske utrke Svjetskog kupa vožene u nedjelju u švicarskom Wengenu. 1 sed
Hirscher konačno slavio u Wengenu, prvi bodovi Eliasu Kolegi
HRT Austrijanac Marcel Hirscher upisao je petu uzastopnu pobjedu u slalomu, a hrvatski predstavnik Elias Kolega stigao je do prvih bodova u Svjetskom kupu osvojivši 21. mjesto. 1 sed
Wengen, slalom: Hirscher vodi, Elias kolega prvi put u drugoj vožnji
HRT Nakon prve vožnje slaloma u Wengenu vodi Austrijanac Marcel Hirscher, a hrvatski skijaš Elias Kolega prvi put u karijeri izborio je drugu vožnju. 1 sed
Odlična Shiffrin slavila i u Flachau
HRT Nastavlja se dominacija američke skijašice Mikaele Shiffrin u Svjetskom kupu. Mlada Amerikanka je pobijedila u slalomu u Flachau. 2 sed
Schild najbolja nakon prve vožnje, Štimac nije završila utrku
HRT Bernadette Schild ostvarila je nabolje vrijeme u prvoj vožnji slaloma Svjetskog kupa u austrijskom Flachau, dok Ida Štimac nije završila prvu vožnju. 2 sed
Dino Sokolović drugi na utrci Svjetskoga kupa na Sljemenu
HRT Na sljemenskom Crvenom spustu hrvatski paraolimpijac Dino Sokolović je u konkurenciji sjedećih skijaša zauzeo drugo mjesto u slalomu. 2 sed
[VIDEO] NBA: Raznovrsni Šarić, porazi Warriorsa i Cavsa
HRT
Ibro Rahimić: Kada sam došao nismo mogli dovesti igrača, a sada oni sami žele u Velež
RTCG
[VIDEO] NBA: Visoki poraz Clevelanda, Toronto demolirao prošlogodišnje finaliste