HRT U prvom susretu 17. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i Lokomotive odigrali 1:1 (0:0).... 3 sed
HNL: Inter slavio protiv Cibalije u utakmici preokreta
HRT U prvoj utakmici 19. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera u utakmici punoj preokreta pobijedili Cibaliju s 3:2 (1:2). 6 dan
lokomotiva pobijedila jablanicu i upisala drugu pobjedu Lokomotiva pobijedila Jablanicu i upisala drugu pobjedu
HABER.BA U 5. kolu A2 lige Jug KK Lokomotiva je gostovala kod KK Jablanica, te stigla do svoje druge pobjede u sezoni. 1 sed
Lokomotiva izborila polufinale Hrvatskoga kupa
HRT Lokomotiva je na iznimno teškom terenu stadiona u Kranjčevićevoj ulici pobijedila Rudeš 2:1 nakon što je gubila 0:1. 2 sed
[VIDEO] Nogometašima Toronta prvi naslov pobjednika MLS-a
HRT VIDEO Nogometaši Toronta po prvi put u svojoj povijesti osvojili su naslov pobjednika sjevernoameričke profesionalne nogometne lige. 5 dan
Rijeka nakon preokreta izbacila Inter i izborila polufinale Kupa
HRT U posljednjem susretu četvrtfinala hrvatskog nogometnog Kupa branitelj naslova Rijeka je na Rujevici pobijedila Inter 2:1. 1 dan
HNL: Dinamo golom Olma u 83. minuti jedva slomio Inter
HRT Vodeći Dinamo je u 18. kolu HNL-a teško slomio Inter s minimalnih 1:0. Pogodak odluke postigao je Dani Olmo u 83. minuti. 2 sed
HNL: Dinamo golom u 83. minuti jedva slomio Inter
VIDEO / Inter ostaje na čelu: Napoli nije uspio slomiti Fiorentinu, Roma remizirala u Veroni
24sata.info Inter ostaje na čelu italijanske Serije A i nakon 16. kola. Najveći konkurent milanskog tima, Napoli, na svom... 4 dan
Bez pobjednika u Augsburgu, pobjede Hannovera i Freiburga
HRT Nogometaši Kölna ni u 15. kolu nisu upisali prvu pobjedu ove sezone. 4 dan
[VIDEO] City slavio na Old Traffordu, bez pobjednika u Merseyside derbiju
HRT Everton je izvukao bod iz kaznenog udarca koji je skrivio Lovren. 4 dan
[VIDEO] Ćorluka za HRT: Htio bih izvući Ruse i opet otvoriti SP
HRT Na dan ždrijeba skupina Svjetskoga nogometnog prvenstva Drago Ćosić u Moskvi je razgovarao s Vedranom Ćorlukom, stoperom domaćeg Lokomotiva. 2 sed
Upoznajte Antonija Plazibata, hrvatsku zvijezdu kick-boxinga
HRT Hrvatska je nakon Branka Cikatića i Mirka Filipovića, dobila novog velikog pobjednika u kick-boxu. Antonija Plazibata dobro su upoznali protivnici u Japanu. 2 dan
Čak ni Juventus ne može da probije Spaletijevu tvrđavu
RTS Inter ostaje lider Serije A, nakon što su „neracuri" ostali jedini neporaženi tim Italije, posle meča bez golova... 5 dan
Bez golova u derbiju Juventusa i Intera
24sata.info U derbiju 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Inter podijelili su bodove odigravši u Torinu utakmicu bez pogodaka. 5 dan
[VIDEO] Talijanski kup: Inter tek na jedanaesterce prošao trećeligaša
HRT Brozović je igrao od 46. minute, a Perišić od 67. Obojica su imali dobre prilike donijeti Interu prolazak u osnovnom dijelu utakmice, ali nisu bili precizni. 2 dan
IOK Zagreb obranio naslov u Kupu u sjedećoj odbojci
HRT Odbojkaški klub IOK Zagreb obranio je naslov pobjednika 11. izdanja hrvatskog Kupa u sjedećoj odbojci koji je održan u Poreču. 2 sed
[VIDEO] Perišić "tricom" i Brozović asistencijom odveli Inter na vrh
HRT Nogometaši Intera preuzeli su vodstvo na ljestvici talijanskog prvenstva nakon što su s 5:0 svladali Chievo, a Ivan Perišić zabio je tri gola! 2 sed
Voz kod Čapljine iskočio iz šina nakon što je lokomotiva udarila u kamen
24sata.info Voz koji saobraća na relaciji Čapljina-Sarajevo iskočio je iz šina između Čapljine i Mostara. 2 sed
Zamjena domaćinstva u Kupu: Rijeka protiv Intera na Rujevici
HRT Zbog katastrofalnog stanja terena i loše vremenske prognoze za područje Zaprešića, Inter je zatražio zamjenu domaćinstva. 3 dan
Kjevo izdržao napade Rome
RTCG Fudbaleri Kjeva i Rome odigrali su danas neriješeno 0:0 u utakmici 16. kola italijanske Serije A. 5 dan
Vratar Chieva donio domaćinu bod protiv Rome
HRT U prvoj utakmici nedjeljnog programa 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Chievo i Roma su u Veroni odigrali 0:0. 5 dan
hertha se spasila u sudijskoj nadoknadi ibisevic igrao 58 minuta Hertha se spasila u sudijskoj nadoknadi, Ibišević igrao 58 minuta
HABER.BA U posljednjem susretu 15. kola Bundeslige, Augsburg i Hertha su odigrali neriješno 1:1. 4 dan
Borac u finišu do boda protiv Napretka
RTS Fudbaleri Borca iz Čačka i Napretka iz Kruševca odigrali su nerešeno 3:3 (0:2) u odloženoj utakmici 20. kola Superlige Srbije. 1 sed
[VIDEO] Vratar Chieva zaustavio Romu, Napoli propustio priliku
Bez golova u Bijeljini
24sata.info Nogometaši Radnika i Mladosti iz Doboj Kaknja danas su u Bijeljini odigrali neriješeno 0:0 u utakmici 17. kola Premijer lige BiH. 2 sed
Napoli i "Viola" bez golova, remi Rome
RTS Fudbaleri Napolija i Fijorentine odigrali su nerešeno bez golova u nedeljnom derbiju italijanske Serije A. 4 dan
[VIDEO] Sjajni Ivan Perišić "hat-trickom" odveo Inter na vrh!
Beneventov prvi bod... I to kakav!
RTS Fudbaleri Beneventa osvojili su prvi bod u sezoni, u 15. kolu Serije A. Na svom terenu odigrali su 2:2 sa Milanom, a do boda... 1 sed
Arsenal u 88. minuti izborio remi protiv Southamptona
HRT U prvoj utakmici nedjeljnog programa 16. kola engleskog nogometnog prvenstva Southampton i londonski Arsenal odigrali su 1:1. 4 dan
stara dama igra derbi protiv intera trener juventusa kritikovao miralema pjanica Stara dama igra derbi protiv Intera: Trener Juventusa kritikovao Miralema Pjanića
HABER.BA Veliki italijanski derbi u kojem se sastaju prvoplasirani Inter i trećeplasirani Juventus igra se... 6 dan